עיצוב גרפי

עיצוב גרפי, מיתוג חברות

אחד התהליכים החשובים ביותר שחברות עוברות במהלך השנים, הוא תהליך מיתוג מחדש. תהליך זה מתבצע במספר מקרים, כשלעיתים זה מתחבר לתקופות חיוביות של החברה ולעיתים לתקופות קצת פחות חיוביות. אחד האלמנטים והתפקידים החשובים בתהליך זה, נמצא בידיהם של העוסקים בתחום של עיצוב גרפי.

מיתוג חברות היא פעולה שבמהלכה לוקחים חברה מסוימת, שם ולוגו, ומציגים אותה בצורה שונה, בין אם זה דרך שינוי אלמנטים עיצוביים, אלמנטים שיווקיים ואחרים. הרעיון הוא לחדש ולרענן את פני החברה, בין אם זה על מנת להעביר אותה מהמקום בו היא נמצאת למקום חדש, חדשני יותר, ובין אם זה לנסות ולמחוק זכר לתקופה שלילית, שם בעייתי שהכתים אותה.

כאמור, אחד השלבים החשובים של מיתוג חברה הוא עיצוב גרפי. הסיבה היא, שזו הדרך העיקרית דרכה הלקוחות יוכלו לראות את תוצאות התהליך בפועל. אומנם הם יוכלו ויצטרכו לבחון את החברה דרך מעשים ופעולות, בשירות ובייצור, אך דרך סמלים וסלוגנים, הם יוכלו לבחון האם החברה אכן מציגה פנים שונות, האם באמת היא השתנתה.

לפני שנסביר כיצד מיתוג חברה מתבצע בפועל, דרך עיצוב גרפי, חשוב לומר כל התהליך נבנה לאט לאט, הוא כולל עבודת צוות משותפת של גורמים שונים מתוך החברה ומגורמים חיצוניים שעובדים בפרסום ושיווק. ביחד מחליטים האם צריך למתג את החברה, כיצד עושים את זה, מתי יוצאים במיתוג מחדש ועוד. אחרי שבונים תוכנית פעולה, אז מתחילים לעבוד על להוציא אותה לפועל.

כיצד מיתוג חברה מתבצע

בכל מה שקשור לתחום של עיצוב גרפי, הרי שהתהליך מתבצע באופן הבא: צוות המעצבים בונה לוגואים וסלוגנים חדשים, אשר משאירים זכר ללוגואים הישנים אך מחדשים אותם. בין אם זה בצבעים, צורות, ובאופנים אחרים.

הרעיון הוא, כל מי שיסתכל על הלוגו, יוכל לראות את הפנים של החברה, יוכל לזהות משהו מוכר ומצד שני הוא יוכל לראות שמדובר בדבר חדש לגמרי, הוא יוכל לראות שלא מדובר באותו לוגו ישן. ביחד עם הסלוגנים ואלמנטים אחרים שייבנו בתהליך, הוא יוכל לדמיין או לקבל, שמדובר באותה חברה רק ברוח חדש, רוח שונה לגמרי.

שוב, הרעיון של מיתוג חברות הוא לחדש את פניהן, לשווק אותן בצורה אחרת, כך יוצרים למעשה פנים חדשות על בסיס מה שקיים. כך גורמים ללקוחות להרגיש שמדובר בחברה אחרת, שמציעה שירות אחר, הרבה יותר איכותי, הרבה יותר חדשני, הרבה יותר טוב.

אם אתם מחפשים מומחים בתחום של עיצוב גרפי, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו בסטודיו של אלדד שאו, מציעים לכם אופציה של מיתוג חברה מחדש ברמה הגבוהה ביותר. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. פנו אלינו במייל או בטלפון, וצוות הסטודיו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת, לכל עניין.