עיצוב עמדות מכירה

אם אתם עומדים להקים עמדת מכירה בכנס או ביריד מכירות, או שהעסק שלכם מבוסס על עמדות מכירה בקניונים וברשתות שיווק, עיצוב עמדות מכירה הינו גורם מרכזי, שאסור לכם לוותר עליו. עיצוב עמדות מכירה שיבוצע בצורה נכונה יבליט את עמדת המכירה שלכם וישרה בה אווירה נעימה יותר, אשר תמשוך את הלקוחות אל עמדת המכירה באופן הטוב ביותר.

סטודיו אלדד שאו הינו סטודיו בעל מומחיות בתחום של מיתוג עסקים קטנים וגדולים כאחד, והוא יכול לסייע לכם בביצוע עיצוב עמדת מכירה בצורה המותאמת באופן אישי לצרכים שלכם ולשירותים או למוצרים שאתם עתידים למכור באותה עמדה, כך שיותר ויותר לקוחות יפנו אליה.

התאמה למוצר או לשירות שאתם מוכרים

חשוב להבין כי עיצוב עמדות מכירה הינו עיצוב שחייב להתבצע בהתאמה למוצר או לשירות שאתם מוכרים, כדי להעניק ללקוחות תחושה שמדובר בעסק מקצועי ועל מנת להבליט את העמדה לעומת שאר המתחרים. לדוגמא, אם אתם מוכרים שירות, על העמדה להיות מעוצבת בצורה שתאפשר ללקוחות לעמוד מול נותן השירות בביטחון, ולחתום על מסמכים או לבצע את הפעולות השונות להן הוא זקוק בקלות. זאת ועוד, עמדת מכירה של מוצרים צריכה לכלול סטנד המציג את המוצרים בצורה אופטימלית ומפאר אותם, ולכן עיצוב עמדת מכירה הינו עיצוב שחייב להתבצע בהתאמה למוצר, ורצוי שלא תרכשו עמדת מכירה מוכנה וסטנדרטית. דילוג על השלב החשוב של מיתוג עסקים קטנים ושל דוכנים מתוך ניסיון לחסוך כסף עלול לעלות לכם ביוקר, משום שהיתרון שלכם על פני המתחרים אובד כאשר עמדת המכירה שלכם נראית בדיוק כמו כל שאר עמדות המכירה האחרות.

איכות היא מילת המפתח

מלבד העיצוב, חשוב להקפיד על כך שאתם רוכשים עמדת מכירה איכותית וכי החומרים מהם היא עשויה הינם חומרים אשר יאפשרו לכם לעשות בה שימוש למשך זמן רב ללא כל בעיה. בנוסף, אם אתם מבצעים עיצוב עמדות מכירה לירידים או למקומות בהם העמדה תפעל באופן זמני, חשוב להקפיד על בחירה של עמדה שיהיה נוח לקפל ולהזיז ממקום למקום, וכן עמדה שתהיה עשויה מחומרים שאינם כבדים מידי.

לסיכום, עיצוב עמדות מכירה הינו עניין חשוב הכולל פרטים רבים שיש לקחת בחשבון. לכן, פנו אל סטודיו אלדד שאו – סטודיו בעל ניסיון והיכרות עמוקה עם התחום, שיבצע עבורכם את העבודה בצורה המקצועית והטובה ביותר.

מוזמנים לקראו בנוסף:

אסטרטגיית מיתוג