עיצוב גרפי לוגו

איזה לוגו אתם רוצים שיהיה לעסק שלכם? לוגו יוקרתי, נוצץ וזוהר שכל מי שיראה אותו ירגיש מיד שכאן יש עסק על רמה, רציני ויוקרתי, או אולי אתם מעדיפים לוגו פשוט יותר, צנוע, משהו קליל שיתפוס את העניין אך לא ישכיח מהלקוח את העובדה שהלוגו זה לא הכל, אלא המוצר והשירות הם הדברים החשובים?

כשמסתכלים על עיצוב גרפי לוגו אפשר למצוא הרבה מאוד דברים ייחודים, דברים שמלמדים אותנו לא מעט אודות העסק ואודות המטרות שלו, מה הוא רוצה להעביר וכיצד. זו הסיבה שחלק גדול מלימודי עיצוב גרפי מתעסקים בלוגו, לא רק בצד המעשי של הכנתו, כלומר יצירת סקיצה של לוגו על נייר, יצירתו במחשב, עריכת לוגו על פי שיפורים אחרונים, אלא גם בצד הרגשי שלו, בצד הפסיכולוגי שלו. כיצד עיצוב גרפי לוגו משפיע על הלקוח, כיצד הוא יכול לגרום ללקוח לרצות לצרוך מוצר מסוים, כיצד הוא מושך אותו לרכוש מוצר ספציפי.

יש הסבורים שלוגו יוקרתי הופך את העסק ליוקרתי יותר. מה זה לוגו יוקרתי? זה יכול להיות לוגו עשיר וזה יכול להיות לוגו בצבעים יוקרתיים, למשל לוגו בצבעי זהב או כסף. זה יכול להיות לוגו תלת מימד או לוגו בעל מסר מיוחד, מתחכם, לא משהו ישיר וברור.

מצד שני עריכת לוגו צריכה לקחת בחשבון את הרעיון שהלוגו הוא מסר אז אם אנחנו נציג מסר לא נכון, הוא לוגו שמשתמע לשתי פנים, אז הלקוח עלול שלא להבין זאת או להבין ממנו משהו לא נכון. לכן גם שיוצרים לוגו יוקרתי וגם כשבוחרים בעיצוב גרפי לוגו פשוט, אז צריך לקחת בחשבון את המסר שהלקוח עלול לקלוט ממנו. זו הסיבה שהרבה מאוד חברות בוחרות לעבוד עם לוגו קליט, לוגו פשוט, בדרך כלל וגו שיש בו את שם החברה ומוטיב מסוים מהתחום שלו, למשל, אם מדובר בחברת תעופה, אז הלוגו יכלול מטוס או גלובוס, אם מדובר בחברת מחשבים, הוא יקלוט דוגמא של מחשב. כאן המקום לציין שלוגואים רבים משנים את פניהם במהלך הזמן, בין היתר בגלל השינויים בתחום בו עוסקת החברה ומתוך רצון להצעיר את פניה.

אם גם אתם מחפשים מומחים בעיצוב גרפי לוגו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לחזור אליכם בהקדם. אצלנו תמצאו מעצבים גרפיים מובילים שישמחו לעזור לכם במיתוג העסק, עיצוב עמדות מכירה וכן עיצוב לוגואים שיתאימו לרעיון של העסק שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מיתוג חברות