עיצוב גרפי ומיתוג

לא מעט צעירים פונים היום ללימודי עיצוב גרפי ומיתוג, אנחנו יכולים לראות פריחה בלימודים אלו אשר לא היתה מעולם בעבר. אין מבחינת הביקוש ואין מבחינת ההיצע. מכללות ואוניברסיטאות רבות פתחו מסלולים ייחודים שעוסקים באופן ספציפי בלימודי עיצוב ומיתוג.

לימודי עיצוב גרפי ומיתוג מושכים אליהם צעירים רבים מאחר וכיום עסקים רבים מתקשרים עם משרדי פרסום ושיווק אשר עוזרים להם למתג אותם באמצעות צורות שונות של פעולות. במסגרת לימודי עיצוב גרפי ומיתוג, לומדים הן את הצעד התיאורטי של עולם העיצוב והפרסום והן את הצעד המעשי, כלומר כיצד מביאים לידי ביטוי את היצירתיות והחשיבה השיווקית לעיצוב מוצר, עיצוב לוגו, סלוגן וכל דבר אחר, ובמקביל כיצד ממתגים את העסק מחדש.

ניקח לדוגמא עסק שמתעסק בתכשיטים, אז מעצב גרפי ואדם שמתמחה במיתוג יעסוק במספר נקודות על מנת להוציא לפועל את הרעיון של זה. כך למשל הוא יוציא לפועל את מה שלמד במסגרת עיצוב גרפי ומיתוג, למשל עיצוב אריזות לתכשיטים, אריזות אלו צריכות להיות מעוצבות באופן כזה שגם ימתגו את העסק בצורה מסוימת, גם יהיו נעימות לעין עבור הלקוח וכן יהיו נוחות לשימוש. כל הדברים הנ"ל אמורים לעזור לעסק למכור את עצמו ואת מוצריו טוב יותר.

דוגמא אחרת, שהיא לא רק מעולם התכשיטים זה עיצוב נקודות מכירה, זה נכון לגבי כל מוצר שמבקשים למכור הן במסגרת חנויות, כל-בוים, קניונים, ירידים, תערוכות ועוד. עיצוב נקודות מכירה משדר מסר מסוים ללקוח, הדרך בה נבחר לעצב את הנקודה תהיה למעשה המסר שאנחנו נרצה להעביר לו.

את כל הדברים הנ"ל ועוד הרבה דברים לומד מי שנרשם ללימודי עיצוב גרפי ומיתוג ורוכש עם הזמן ניסיון כשהוא מתחיל לעסוק בתחום. חשוב להבהיר, עבודה בעיצוב גרפי ומיתוג, יוצרת מסיבה חשיבתית יצירתית מסוימת, קו יצירתי שמלווה לאורך השנים, אך מנגד כל הזמן לומדים ונפתחים לדברים חדשים ועל כן גם יוצרים דברים חדשים, מקבלים כלים חדשים, וכך גם עם הזמן מתחילים לחשוב בצורה אחרת.

אצלנו באלדד שאו תוכלו לעבוד עם מעצבים אשר מתמחים בעיצוב גרפי ומיתוג לעסקים מתחומים שונים, ולכל אחד מהמעצבים יש נקודת מבט יצירתית אחרת. הצוות שלנו ישמח להציג בפניכם עבודות ישנות ולקבוע איתכם את מאפייני העיצוב שמתאימים לכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לעבודות עיצוב, מיתוג ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מיתוג ועיצוב