סטודיו עיצוב גרפי

הקמתם עסק ואתם מעוניינים להוציא קטלוג של מוצרים ללקוחות פוטנציאליים שלהם, קטלוג בו תוכלו להציג את המוצרים שלכם, הן בעזרת תמונות יפות והן באמצעות מפרט רחב שמספר על כל מוצר ומסביר מדוע הם זקוקים לו.

גם היום בעידן האינטרנט נהוג להוציא קטלוגים שונים עבור קהל לקוחות מגוון, אלה יכולים להיות לקוחות שיגיעו אליכם לעסק, לקוחות שאתם מגיעים אליהם דרך תערוכות וירידים, לקוחות שתגיעו אליהם לפגישות מכירה בעסק שלהם ועוד. בכל מקרה תצטרכו להציג בפניהם קטלוג מרשים, לשם עיצוב קטלוג יוקרתי שכזה, תצטרכו לשכור את שירותיו של סטודיו עיצוב גרפי. אנחנו כאן בשביל לעזור לכם בזה.

בישראל פועלים עשרות אם לא מאות מקומות של סטודיו עיצוב גרפי, בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה חדה במספרים בעקבות הגדלה משמעותית במסלולים ללימוד עיצוב גרפי באוניברסיטאות ובמכללות. ההיצע העצום עם המגוון הרחב בסגנונות וביכולות, מעלה את השאלה כיצד בוחרים סטודיו עיצוב גרפי בצורה חכמה?

התשובה היא יחסית פשוטה, עלינו לבחור את הסטודיו על פי פרמטרים מסוימים, אותם נציג כעת:

ראשית, ניסיון. בכל תחום, בוודאי בתחום של עיצוב גרפי, אין חכם כבעל ניסיון. אי אפשר לעבוד עם מישהו שאין לו ניסיון ולא מכיר את התחום. תמיד תעדיפו סטודיו שמעסיק בעלי מקצוע מנוסים ולא אנשים שהתחילו לעסוק זה עתה בתחום ולמעשה לומדים תוך כדי תנועה.

שנית, תיק עבודות. בשביל להוכיח את הניסיון של הסטודיו, עליו להציג בפניכם תיק עבודות. בתיק תבחנו מספר דברים, תבחנו את העבודות עצמן אם הן מתאימות לכן, האם העיצוב מעלה את מה שהייתם רוצים לעלות בפני הלקוחות שלכם, האם הוא מתאים לקונספט שלכם, וכן האם הסטודיו התעסק בעבר עם עיצוב קטלוג יוקרתי דומה למה שאתם רוצים להפיק.

שלוש, זמינות וכוח אדם. תבררו כמה אנשים יופקדו על העבודה שלכן וכמה הם זמינים לצרכים שלכם. ככל שהם יהיו יותר זמינים כך הסיכוי שהעבודה תגיע לסיומה בהקדם, יהיה גבוה יותר.

ארבע, תבקשו לברר מה הם הסדרי תהליך העבודה. זה לא תמיד אמור להשפיע על הלקוח, אך זה צריך זה כן צריך להשפיע אם העובדים בסטודיו עיצוב גרפי לומדים להכיר אתכם או שמבחינתם זה לא הכרחי לתהליך, מה שעלול להשפיע על תוצאות התהליך.

אם גם אתם מחפשים סטודיו עיצוב גרפי, אתם מוזמנים לפנות אלינו, אנחנו נשמח לעזור לכם, ולהציג בפניכם עיצוב קטלוג מחיר אטרקטיבי לכל לקוח.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לוגו עיצוב