מעצב לוגו

ישנם לא מעט בעלי עסקים, בעיקר עסקים קטנים שמעדיפים לוותר על השכרת שירותיו של מעצב לוגו ולהכין אותו בעצמם. הכנת לוגואים היום היא, לכאורה, יותר פשוטה מאשר בעבר, ולכן הם בוחרים לעשות את זה באופן עצמאי בשביל לחסוך בעלויות.

אך העסקת מעצב לוגו היא דבר הכרחי, לא רק לשם הכנת לוגואים באופן מקצועי, דבר שלכאורה כל אחד יכול לעשות באמצעות תוכנה כזו או אחרת, אלא יותר בגלל שמעצב לוגו מבין כיצד לעצב לוגו באופן כזה שהוא יתאים לצרכים של העסק ויסמל את ערכיו ועקרונותיו.

כיום מעצב מכין את הלוגואים לעסק עבור מגוון רחב של מוצרים, זה יכול להיות לוגו לאתר, עבור עסק אינטרנטי או עסק שיש לו בין היתר גם אתר אינטרנט. הלוגו יופיע לא רק באתר הרשמי אלא גם במערכות נוספות, למשל, בעמוד עסקי בפייסבוק, כרטיסי ביקור במדריכים שונים, ברשת אתרים, רשתות חברתיות וכן בכל מייל רשמי שהחברה מוציאה.

לוגו לאתר אמור להיות דומה, מן הסתם, ללוגו של החברה אך מבחינה טכנית הוא אמור להיות תמונה או כיתוב קל משקל על מנת שיהיה ניתן להכיל אותו הן באתר והן במיילים בצורה פשוטה. הלוגו צריך להיות קובץ שניתן לשמור ולהשתמש בו בצורה פשוטה, בדרך כלל זה קובץ GIF או JPG. בדומה ללוגו רגיל הוא אמור להיות מורכב מצבעים בהירים ונוחים שניתן לשים אותם בכל עמוד ובכל מקום.

הכנת לוגואים מתבססת על שתי רמות. רמה ראשונה זו הרמה העקרונית, זו שמבקשת לבחון איזה מסר הלוגו אמור להעביר. לשם כך יש על מעצב לוגו להכיר את החברה, המאפיינים שלה, מה הערכים והמסר שהיא רוצה להעביר לקהל הלקוחות שלה.

הרמה השנייה היא הרמה הטכנית. כאן מעצב לוגו מתייחס לנקודות כגון, פונט (גודל וסוג), צבעי הלוגו, חיתוך, עומק, מדובר על דברים שאדם שאין לו ניסיון בעיצוב יתקשה לעשות ולהבין בהם, לעומת זאת מעצב לוגו יודע לעשות את זה בעיניים עצומות, לכן גם אם רוצים לחסוך בעלויות המקום לעשות את זה, זה לא בכל הקשור ללוגו והכנתו.

אם אתם זקוקים להכנת לוגו לאתר או לכל מקום אחר, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם. אנחנו מתמחים בהכנת לוגואים מסוגים שונים ונשמח להכין גם עבורכם לוגו שיתאים לעסק שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נתחיל לעבוד על הלוגו שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מיתוג חברה