מיתוג רכבים

בימינו, כל משטח הופך באופן אוטומטי לשטח פרסומי פוטנציאלי, לכן ניתן למתג כל דבר. היות ואנשים רבים מעבירים לא מעט זמן בכביש, המפרסמים השונים הגו את הרעיון שלא רק שלטי חוצות יכולים לשמש כשטח פרסומי, אלא אפילו הרכבים שנוסעים בכביש. יש שיגידו שמדובר בפתרון בטיחותי יותר, משום ששלטי חוצות גורמים לנהגים "לפזול" מהכביש, בעוד מיתוג רכבים לא מסיט את תשומת הלב מהנהיגה.

כיצד מתבצע המיתוג?

כאשר ניגשים לנושא מיתוג ושיווק באמצעות שטחים לא קונבנציונאליים, חשוב מאוד למצוא את הזווית המתאימה גם למוצר המפורסם, גם למשטח (במקרה זה – הרכב) וגם לקהל היעד הפוטנציאלי. מיתוג רכבים הינו תחום שדורש מיומנות פרסומית גבוהה ביותר, משום שבאמצעות פתרון פרסומי מקורי זה, ניתן לעשות גם מיתוג של מוצר חדש וגם מיתוג מחדש – תהליך המאפשר להחזיר מוצר כלשהו לתודעת הצרכנים בזהות חדשה לגמרי.

על מנת לעשות מיתוג רכבים בצורה הדרושה, יש קודם כל למצוא את סוג הרכבים המתאימים. פעמים רבות מדובר במשאיות, כאלה שקשורות לפעילות של החברה עצמה. כאשר מדובר במותג מוכר כבר עכשיו, מספיק למקם את הלוגו במקום בולט ובגודל לא קטן, אך כאשר מדובר במותגים פחות ידועים וגם במיתוג על גבי רכבים בגדלים קטנים יותר, תהליך מיתוג ושיווק יכול להפוך למעט מורכב יותר ולדרוש יצירתיות רבה, על מנת להשיג את המצב המושלם שבו "הגודל לא קובע".

היכן מתקבל המיתוג האיכותי ביותר באמצעות רכבים?

על מנת לעשות מיתוג באמצעות רכבים ברמה הגבוהה ביותר, יש לפנות לסטודיו המיומן בסוג זה של עבודות. כזה שהראה תוצאות איכותיות ומרשימות בעבר. כך, סטודיו אלעד שאו מהווה את המקום המתאים ביותר לביצוע מיתוג ברמה הגבוהה ביותר. לסטודיו ניסיון עבודה נרחב ביותר, בין השאר עם המותגים הגדולים ביותר בארץ. הסטודיו מספק את כל סוגי המיתוג על גבי רכבים, תוך התאמה מושלמת שלהם לאופי הפרסום, למשטח שבו הוא ימוקם ועוד מגוון היבטים פרקטיים חשובים ביותר. ביצוע המיתוג מחדש או מיתוג ראשוני באמצעות סטודיו אלעד שאו, מבטיח הצלחה מסחררת, כי מה שטוב למותגים הגדולים ביותר – טוב לכולם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הכנת לוגואים