מיתוג חברות

החברה שלכם עברה משבר? אתם מרגישים שאתם לא מצליחים לעלות את מספר הלקוחות של החברה? רוצים לצאת אל שווקים חדשים, להיפתח בפני קהלים מגוונים יותר? זה הזמן לחשוב על מיתוג מחדש, זה הזמן להתחיל לחשוב כיצד לשנות את פניה של החברה, ולשם כך אתם צריכים מומחים במיתוג חברות.

לפני שאתם מתחילים לחפש בגוגל מומחים במיתוג חברות, עליכם לקחת בחשבון שלא מדובר באדם ספציפי אחד שמתמחה בנושא אלא אתם צריכים מערך של אנשים שיובילו את המהלך, מצד אחד אתם צריכים גורמים שמתמחים במיתוג בצד של שיווק ופרסום, אתם זקוקים ליחצ"נים מקצועיים  שידאגו להבליט את הנוכחות שלכם בכלי תקשורת שונים, אתם זקוקים גם למומחים בפרסום דיגיטלי שידעו כיצד להפוך את הנוכחות שלכם ברשת לבולטת וחיובית. וכן, אתם זקוקים גם למומחים במיתוג חברות בצד הגרפי, מי שיהפוך את הלוגו שלכם לחדשני, ידאג עבורכם למיתוג קטלוג בצורה יוקרתית וייחודית, עיצוב עמדות מכירה, עיצוב אריזות, עיצוב ניירות מכתבים ועוד.

כאשר אתם מחפשים מומחים במיתוג חברות, עליכם לבחון מספר נקודות אותן נציג כעת:

ראשית, עליכם לראות שאותם מומחים יודעים לעבוד לא רק בשוטף ובמצבים רגילים אלא גם במצבים שדורשים שינוי מהותי כפי שמצב של מיתוג מחדש דורש. יש טענה שאומרת שיש גנרלים שטובים לעתות שלום ויש כאלה שמתאימים יותר לעתות מלחמה. זה נכון גם לגבי פרסומאים, יחצ"נים ומעצבים גרפיים. יש מי שטוב לתקופות שקטות, רגילות. ויש מי שטוב יותר או גם בתקופות גועשות, תקופות בהן נדרש תהליך עמוק של מיתוג מחדש. כאשר אתם מחפשים מומחים במיתוג חברות, עליכם לבחון את מידת היכולות והרצינות של אותם אנשים בתקופה זו.

שנית, עליכם לבחון את העובדות שלהם בעבר, לראות עד כמה הן מתאימות למה שאתם מחפשים. זה נכון לגבי מיתוג מחדש דרך הכנת לוגו מחודש, עיצוב עמדות מכירה מחודשות, מיתוג קטלוג ועוד. כל אחד מהדברים הנ"ל אמור לעזור בתהליך המיתוג במכלול שלו.

שלוש, זמינות ועלויות. תהליך מיתוג הוא תהליך שצריך להתבצע בלוח זמנים קצר ומהיר, הוא גם תהליך שעולה לא מעט כסף. לכן חשוב להקפיד שהמומחים במיתוג לחברות יהיו זמינים לעבודה, כולם ביחד בו זמנית ושיציעו לכם עבודה בעלויות סבירות.

אם אתם מחפשים מומחים במיתוג שיעזרו לכם לקדם את העניין כמה שיותר מהר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נציע לכם הצעת מחיר ייחודית ואטרקטיבית.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מעצב לוגו