לוגו עיצוב

כשאתם מסתכלים על לוגו, מה אתם רואים? על מה אתם חושבים? מה הדבר הראשון שעולה לכם בראש? ישנם לוגואים שנחרטים כל כך עמוק בראש שאנחנו כבר לא שמים לדקויות שלהם, ישנם לוגואים שעוברים לנו ליד העין, אנחנו לא מרגישים אותם, הם לא נכנסים לתוכנו, בין היתר בגלל שאין בהם שום דבר מיוחד. מה שבטוח הוא שהכנת לוגו לעסק, זה לא עניין של מה בכך.

ההחלטה על לוגו עיצוב והכנה, היא עניין שמשלב גם צד פרקטי, שכלתני אשר מתייחס לשאלה, האם הלוגו הזה יעזור לנו למכור, וגם עניין רגשי, האם הלוגו מסמל את מה שהעסק רוצה להעביר, לא רק לראש של הלקוח אלא גם ללב שלנו.

אנחנו נתייחס כאן לשאלה של בחירת לוגו עיצוב ופחות לעניין של ההכנה, שהוא בסופו של דבר עניין מעשי שהמעצבים אחראים עליו. בשביל שנוכל להסביר כיצד בוחרים לוגו עיצוב בצורה חכמה, נתייחס ניקח לדוגמא לוגו למסעדה.

אם נסתכל מבחינה שכלתנית, פרקטית, הרי שהלוגו אשר ימשוך לקוחות, זה לוגו שמציג את הערכים של העסק בצורה מדויקת, נקייה, פשוטה, זה צריך להיות לוגו פשוט שמציג בצורה ברורה מהו העסק. אם אנחנו מדברים על לוגו למסעדה, אז זה יכול לבוא לידי ביטוי בהתאמה לסוג המסעדה, אם מדובר במסעדת בשרים, אז מן הסתם נראה על הלוגו דגם של בשרים, אולי גחלים, חיה מסוימת. אם מדובר מסעדת דגים, אז הלוגו יכלול דגים, ים. זה נכון גם לגבי בחירת הצבעים, תמיד נעדיף להשתמש בצבעים בהירים, שמחים, צבעים מרגיעים. המקרה הקלאסי הוא אצל רופא שיניים אגב, שם מומלץ להיעזר בצבעים שמחים ולא בצבע אדום, שמסמל דם. יש לחשוב על הצבעים ועל מה שהם מסמלים לפני שבוחרים בהם.

כאן אנחנו נכנסים לשאלה הרגשית, איך אנחנו גורמים ללוגו להיכנס ללב של הלקוח. בשביל זה הלוגו צריך לחייך אל הלקוח, להתאים למה שהוא, לגרום לו להזדהות איתו ועם העסק. המקרה הקלאסי הוא, אם אנחנו מדברים על עיצוב לוגו למסעדה, שאם מדובר במקום של צעירים, הלוגו עצמו צריך להיות צעיר, אז כל לקוח שנכנס, צריך להרגיש שהוא אכן צעיר ברוחו ובגופו.

אצלנו באלדד שאו תוכלו למצוא מגוון מעצבים גרפיים שיעזור לכם לבחור לוגו עיצוב מתאים לעסק, בעזרת מאפיינים שונים שמתאימים למה שאתם מבקשים לייצג. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו הצעת מחיר אטרקטיבית.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עיצוב גרפי ומיתוג