לוגו לחברה

אחד המשחקים האהובים באפליקציות בסלולר הוא משחק "נחש את הלוגו" זהו משחק במהלכו נדרשים השחקנים לנחש למי שייך לוגו מסוים. משחק זה מתבסס בין היתר על מחקרים שונים אשר הוכיחו שלנו, כצרכנים, יש זיכרון טוב ללוגואים של חברות וישנם כאלה שמוכרים לנו יותר מאשר מקומות או פנים של אנשים, כך למשל הלוגו של קוקה קולה או מקדולנדס.

שני הנקודות הנ"ל מלמדים אותנו עד כמה חשוב לוגו לחברה, עד כמה מהותי שנבחר בעיצוב ייחודי של לוגו לחברה ועד עיצוב לוגו לעסק הוא בעל חשיבות מבחינה כלכלית, עסקית, כלומר, המוצר הוא חשוב, השירות הוא חשוב, אך מה לא פעם מה שמייצג את העסק הוא הלוגו, לטוב ולרע, לכן עלינו לשים לב לכך.

עיצוב לוגו לעסק נעשה בדרך כלל על פי מוטיבים מסוימים, כך למשל מוטיב אחד הוא ליצור לוגו שמתאים לרוח החברה, מתאים למאפיינים שלה ולמה שהיא מנסה למכור לציבור הצרכנים, מוטיב אחר הוא התאמה לרוח התקופה, זו הסיבה שחברות רבות משנות את הלוגו שלהן אחת לתקופה, הרבה פעמים יש חזרה ללוגו ישן בעקבות גישת רטרו, געגוע מסוים, ישנן חברות שאף מנצלות את זה וממשיכות עם הלוגו החדש אך בו זמנית מייצרים שוב מוצרים ישנים ואהובים עם הלוגו הישן. מוטיב אחר שנמצא בלא מעט לוגואים הוא בעל מאפיינים חברתיים, כלכליים, מאפיינים ייחודים בעלי אמירה. זו יכולה להיות אמירה של שמירה על הסביבה, אמירה נגד מלחמות, דאגה לחלש ועוד.

כאשר בוחרים בעיצוב לוגו יוקרתי לחברה, הרי שמן הסתם, רוצים למתג את החברה כיוקרתית, כלומר יש בלוגו גם קריצה לקהל לקוחות מסוים. לא נהוג לעצב לוגו פשוט לחברה שפונה לבעלי מעמד כלכלי גבוה, לעומת זאת אם בוחרים במאפיינים של עיצוב לוגו יוקרתי, אז יש כאן פנייה ברורה לקהל מסוים. זה בין היתר אחד המוטיבים שלוקחים בחשבון כאשר מעצבים לוגו לחברה, לא רק ברמה של מעמד כלכלי אלא גם ברמה של מין, גיל, לאום, דת, ועוד.

אצלנו באלדד שאו אנחנו מתמחים בעיצוב לוגו לחברה על פי מוטיבים שונים בהתאם לצרכים של החברה או של הארגון. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לעיצוב לוגו לעסק או לארגון. אצלנו תוכלו ליהנות מעבודה צמודה עם צוות מעצבים מהטובים ביותר בארץ. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לעזור לכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עיצוב אריזות קוסמטיקה