יצירת לוגו לעסק

הלוגו הוא הסמל המסחרי של בית העסק, הסמל אשר מבדל אותו מהמתחרים ומאפשר ללקוחות שלו לזהות אותו ואת המוצרים שלו בקלות, וכך לבחור בהם ולא בשירותים אחרים או במוצרים מתחרים. לכן, תהליך יצירת לוגו לעסק הינו תהליך שחשוב לבצע בעזרת מומחים בתחום. בניית לוגו לעסק איננה רק עיצוב גרפי: מדובר בתכנון מחשבתי מורכב המתבצע תוך לקיחה בחשבון של שיקולים רבים אשר ישפיעו על התוצאה הסופית, וכמובן – בדיקה של המתחרים לצורך יצירת לוגו שונה וייחודי.

לכן, אם אתם מקימים עסק חדש או שאתם רוצים לבצע מיתוג מחדש של העסק שלכם, סטודיו אלדד שאו מזמין אתם לקבל שירות של יצירת לוגו לעסק בצורה מקצועית ואיכותית ולמתג את העסק שלכם באופן נכון יותר.

מה כולל תהליך יצירת לוגו לעסק?

תהליך יצירת לוגו לעסק הינו תהליך ארוך אשר כולל כמה שלבים עיקריים:

  • פגישת היכרות בה עליכם למסור את המידע על העסק ועל השירותים שלו, לציין דרישות שונות שיש לכם ועוד. בפגישה הזו המעצב אוסף את כל החומר שקיבל מכם בכדי להבין את הצרכים של העסק ועל מנת לתכנן את הלוגו בצורה טובה.
  • תכנון של הלוגו ושרטוט ראשוני שלו – בשלב זה של בניית לוגו לעסק מבוצע תכנון של הלוגו הכולל מסקנות שונות מהמידע שמסרתם בפגישת ההיכרות ושרטוט של הלוגו (ללא עיצוב) בכדי לראות את הכיוון האפשרי ועל מנת לקבל את האישור שלכם לכיוון הזה.
  • עיצוב – לאחר קבלת האישור שלכם לתכנון של הלוגו ולשרטוט הראשוני, מגיע השלב בו המעצב מתחיל בעיצוב של הלוגו שישמש אתכם בהקמת העסק או במיתוג מחדש של עסק קיים. בשלב זה ייתכן כי תקבלו מספר אפשרויות שונות, מהן תוכלו לבחור את הלוגו המתאים לכם ביותר.
  • גימור – לאחר האישור, המעצב יסגור את הקובץ בפורמט המתאים להדפסה וישלח לכם אותו.

לאחר מכן, אם תרצו לשלב את הלוגו במוצרים נוספים כמו אריזות שונות, שלטי חוץ, פרסומות וכדומה, המעצב יוכל לבצע זאת עבורכם, וכך לשמור על קווים עיצוביים זהים בין כלל העיצובים לבית העסק שלכם.

אז למה אתם מחכים? פנו עכשיו אל סטודיו אלדד שאו והתחילו בתהליך יצירת לוגו לעסק שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עיצוב עמדות מכירה