הכנת לוגו לעסק

בעלי העסקים בישראל כיום יודעים כי הם חייבים לנקוט מאמצי מיתוג ושיווק בכל עת, על אחת כמה וכמה במצב הנוכחי, בו התחרות מאפיינת כמעט כל תחום מקצועי בישראל. המיתוג הוא זה שיכול לאפשר לעסק להתבלט, לפנות אל קהל היעד שלו בגובה העיניים ואפילו להעלות בקרבו תחושות מסוימות. הכנת לוגו לעסק חייבת להיות חלק בלתי נפרד ממאמצי העסק, וזאת עקב אלף ואחת סיבות.

מדוע אסור לוותר על לוגו?

הכנת לוגו לעסק מגלמת בתוכה מספר בלתי מבוטל של יתרונות, אליהם חשוב להתייחס. זהו כלי שמאפשר להבליט את העסק ולהעמיד אותו באור מסוים מאד מבחינת הלקוחות, כפי שאמורים מאמצי מיתוג ושיווק להביא אליו. הלוגו הוא פעמים רבות מה שמזוהה עם העסק יותר מכל, ומה שהלקוחות הפוטנציאליים או הקיימים זוכרים מהעסק בסופו של יום. לוגו מוצלח יכול לספר הרבה מאד על האופן בו העסק מתנהל או אפילו על האנשים שנמצאים מאחוריו, כשכלל האצבע הוא אחד: לוגו מקצועי המעוצב בקפידה יביא לכך שגם העסק שהוא מייצג ייתפס בצורה חיובית.

אם חשבתם כי הכנת לוגו לעסק היא נחלתם של המותגים הגדולים ושל חברות הענק בלבד, כדאי שתחשבו שנית. כיום, הלוגו מהווה חלק בלתי נפרד מההליך של מיתוג עסקים קטנים, גם בשל העובדה שהוא עתיד להופיע בשלל מקומות המזוהים איתם: בין אם על גבי הניירת המשרדית, על כרטיסי הביקור או אפילו באתר האינטרנט ובעמוד הפייסבוק. העובדה שניתן להפיק כיום לוגו מרשים מאד תמורת עלויות סבירות, מראה עוד יותר מדוע מדובר בפתרון שיכול להיות מיטבי עבור עסקים בכל סדר גודל.

המקום שלכם להצטייד בלוגו

אף על פי שההחלטה על הכנת לוגו לעסק היא החלטה נכונה, עדיין יש לא מעט פרטים שעלולים להשתבש לאורך הדרך: גם החשש מלוגו שאינו מקצועי, שעלול להביא לאפקט ההפוך ממה שמקווים לו, צריך להעסיק את אנשי העסק. הם צריכים לפנות למקומות הטובים ביותר, דוגמת סטודיו אלדד שאו שפועל מאז 1984 ושנחשב לאחד המוכרים והמנוסים בישראל בתחום העיצוב. הסטודיו מסייע בכל ההיבטים של מיתוג עסקים קטנים וגדולים כאחד, לא רק ברמת הלוגו אלא גם בכל הנוגע לעיצוב אריזות, קטלוגים, פרסומים ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מיתוג אריזות