הכנת לוגואים

השלבים הראשוניים במיתוג ועיצוב בית העסק הינם קריטיים ביותר. במובנים רבים, מיתוג העסק או החברה שלכם בשלבים אלה, יכריע את התדמית שלכם ופעמים רבות גם את רמת ההצלחה. עיצוב לוגו יוקרתי הינו חשוב ביותר עבור חברה המעוניינת למתג את עצמה כעסק בעל קלאס. בעת הכנת לוגואים חשוב מאוד לחשוב על קהל היעד, באותה המידה כפי שחושבים על המותג עצמו. במילים אחרות, כאשר עושים תהליך זה, חשוב ביותר להבין את ההשלכות שיהיו ללוגו זה בעתיד.

מה כולל לוגו?

הכנת לוגואים מהווה פעמים רבות תהליך שהוא כמעט מיסטי, מכיוון שכמעט ואין פה סכמת עבודה קבועה. המטרה הסופית של כל לוגו הינה להפוך לסמל ולא רק של החברה עצמה, אלא של מה שהיא מייצגת. לשם כך לא דרוש דווקא סגנון עיצובי מורכב ומפותל. לעיתים דרושים פתרונות פשוטים. מה שבטוח, הוא שאין כאן דרכים ישירות ופשוטות, תהליך עיצוב לוגו דורש יחס יצירתי וגישה בעלת עומק רב המעניקה ערך למותג.

כך, אין תשובה ברורה אפילו לשאלה מה כולל תהליך עיצוב לוגואים, משום שקיימים לוגואים שבהם אפילו לא כתוב שם המותג, או שכתוב בצורה חבויה. לחילופין, לוגואים אחרים מהווים פשוט כיתוב יפה של השם. מה קובע מתי לנקוט באיזו שיטה? ניסיון ומיומנויות של חברת העיצוב והמיתוג שאליה פניתם.

מדוע דווקא סטודיו אלדד שאו?

סטודיו אלדד שאו הינו אחד ממוסדות עיצוב לוגואים הידועים בארץ, זאת בזכות העבודות הנרחבות שעשה עבור מותגים ידועים בארץ  וכן עבור אינספור בתי עסק קטנים. הסטודיו מתמחה בביצוע עיצוב לוגו יוקרתי למגוון רחב של תחומי פעילות. תהליך העבודה על הכנת לוגואים כולל היכרות מעמיקה עם הגורם שעבורו נעשית העבודה, והשקעה של שעות עבודה רבות לגיבוש הקונספט המושלם. עם סטודיו אלעד שאו ניתן להעביר בהצלחה את כל שלבי המיתוג והשיווק, החל משלב גיבוש הקונספט ללוגו, דרך עיצוב שאר החומרים הפרסומיים, ועד לתהליכי שיווק נוספים, בשלב שבו קהל היעד כבר התוודע למותג. צרו קשר עוד היום לקבלת חומרי פרסום ברמה הגבוהה ביותר בארץ.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הכנת לוגו לעסק