אריזות קרטון ממותגות

כאשר ניגשים לנושא של מיתוג עסקים קטנים – כל פרט קטן קובע. עסקים קטנים הופכים כיום לנפוצים יותר ויותר ודרושים להם שירותים מאוד ספציפיים, על מנת ליצור מקבץ מכובד של לקוחות נאמנים וצמיחה מתמדת של מעגל לקוחות זה. כאשר אומרים שכל דבר קובע, הכוונה גם למארזים. כך, אריזות קרטון ממותגות למטרות שונות (חבילות, אריזות של מוצרים, וכו') יכולות להפוך את המותג לאהוב וליצור קשר נפשי עמוק בין הלקוח למותג. אריזות מעוצבות יכולות להפוך להבדל שבין מותג מצליח למותג ידוע.

לקוחות "אוכלים בעיניים"

גם אם תחום הפעילות של החברה אינה עוסקת בעולם הוויזואלי, מיתוג אריזות עדיין תורם רבות ליצירת תחושת יוקרה. בזכות השקעה ביצירת חומרי פרסום דיגיטאליים, ואז "העברתם" לאובייקטים גשמיים כגון אריזות קרטון ממותגות, כל בית עסק יוצר לעצמו שם טוב יותר בקרב לקוחותיו וגם מאפשר להשיג יותר לקוחות תוך כדי פעילות. ככל שלבית עסק יש יותר ויותר אובייקטים ממותגים, כך הערך שלו עולה מהר יותר. מראה איכותי ומרשים יותר של כל פריט היוצא מבית המותג, יאפשר להשיג את המטרות המסחריות במהירות רבה.

כיצד עושים אריזות מעוצבות?

כאשר דנים ביצירת אריזות קרטון ממותגות, לאו דווקא מדובר בהשקעה מאוד גדולה. ניתן לבצע הדפסה של הלוגו על קופסאות קרטון תוך שימוש במספר צבעים מצומצם. לדוגמא – הדפסה של צבע בולט, כגון אדום או כחול על גבי רקע לבן יתפוס את העין באותה מידה כמו צבעים רבים. יצירת פתרונות חסכוניים, אך יעילים הינה אפשרית וריאלית ביותר, בעיקר כאשר  משתפים פעולה עם חברת מיתוג איכותית.

סטודיו אלעד שאו מספק שירותי מיתוג ברמה הגבוהה ביותר. ליצירת אריזת קרטון ממותגות הסטודיו נוקט בגישה ייחודית המותאמת לסוג מוצר זה. ביצוע מיתוג אריזות מאפשר ליצור מוצרים ייחודיים שמהווים פרסומת מהלכת וכן מעניקים תחושה טובה ללקוחות, שזוכים לקבל מוצרים באריזות אלה. סטודיו אלעד שאו מגבש אסטרטגיה יעילה למיתוג עבור כל אחד מלקוחותיו. באמצעות פניה לסטודיו זה תוכלו לקבל מכלול רחב של חומרים פרסומיים לכל מטרה, כולל אריזות ממותגות שיהפכו את המותג למזוהה ומוכר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אריזות קרטון מעוצבות